O nas

Foxwell jest profesjonalnym dostawcą samochodowych produktów diagnostycznych, usług i rozwiązań na rynku motoryzacyjnym.

Łączymy wiedzę, doświadczenie w branży produkcji i innowacji technologicznych w celu zaoferowania szerokiej gamy czytników kodów OBDII, skanerów, elektrycznych narzędzi, urządzeń hamulcowych, rejestratorów danych i innych narzędzi pojawiających się dla dobra naszych klientów. 

Firma  Foxwell opiera się na innowacjach na wszystkich poziomach technologii, dzięki najwybitniejszym specjalistą z tej branży i ciągłym dążeniu do doskonałości, aby utworzyć stały wzrost i zyski dla naszych klientów, partnerów, inwestorów.
 
Konsumenci na całym świecie chcą łatwo uzyskać dostęp do treści i informacji. Poprzez inwestowanie co najmniej 20% rocznych przychodów w nasze badania i rozwoj, opieramy nasze produkty i rozwiązania na intuicyjnej technologii, 
aby wszystko było prostsze, mądrzejsze i bardziej satysfakcjonujące, aby diagnozować i naprawiać pojazdy dla wszystkich naszych klientów - od właścicieli samochodów do profesjonalnych techników, warsztaty. 

Kładziemy nacisk na szybkie i niezawodne testery diagnostyczne.  Chcemy rozwiązać problemy ludzi i ich pojazdów oraz realizować swoje cele, zapewniając wyjątkowe, łatwe w użyciu, efektywne, kosztowo niskie produkty i rozwiązania.

Obsługujemy profesjonalistów, małe warsztaty i osoby fizyczne. 

 Zrobiliśmy specjalne zobowiązanie do inwestowania w długoterminowe strategie, które napędzają nasz własny wzrost: 
- rozszerzenie oferty usług i rozwiązań w celu zwiększenia wartości dla klienta; 
- zaspokajanie potrzeb naszych kluczowych klientów, aby pomóc im się rozwijać; 
- wzmocnienie naszej obecności na rynku globalnych; 

Również stworzyliśmy najlepsze zasoby inżynierii przemysłu, który pozwalaja nam wprowadzać nowe produkty i technologie na rynku znacznie szybciej niż konkurencja. Ze zwinnością małej firmy, my okazaliśmy się w całym naszym doświadczeniu, że możemy budować przyszłość na fundamencie ciągłej innowacji, intymnej znajomości wyzwań i sukcesów naszych klientów, a także najlepszych naukowców technicznych w przemyśle.
 

Dążymy do wprowadzania innowacji, zmian i bycia liderem w branży testerów diagnostycznych - zawsze jesteśmy skupieni na dobrej opinii naszych klientów!

  •  e-mail pod adresem: autoelektronika_gliwice@wp.pl
  •  Telefonicznie:

BIURO + 48 530-164-777

PRZEDSTAWIECIEL HANDLOWY tel: 531-000-434

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015